Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MASK, 1900-tal, Luba Kongo, trä ,kalkad och bemålad, höjd ca 50 cm
Zustandsbeschreibung
Bortfall av ytbehandling, nagg, torrsprickor, slitage
779759
2020-06-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner