Peter Dahl färglitografier 2 st

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (1934-2019): (2), Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografier, 40x29 resp 24x46 cm

779771

2020-06-04