Pära Bjurström olja

Pära Bjurström olja
Pära Bjurström olja
Pära Bjurström olja
Pära Bjurström olja
Pära Bjurström olja
Pära Bjurström olja

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PÄRA BJURSTRÖM (samtida): (2) Ekivoka motiv, signerade Pära Bjurström, olja på duk monterade på pannåer, 27,5x19,5 cm

779781

2020-06-07