Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SABEL, svensk, m/1899 för infanteriofficer, klingan med etsad och förgylld dekor, märkt E Svalling Eskilstuna, längd ca 100 cm

Slitage

779793

2020-06-04