Halsband Nya Guniea

Halsband Nya Guniea
Halsband Nya Guniea
Halsband Nya Guniea
Halsband Nya Guniea
Halsband Nya Guniea
Halsband Nya Guniea
Halsband Nya Guniea
Halsband Nya Guniea

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALSBAND, 1900-tal, Nya Guniea, tvinnad tråd, kaurissnäckor samt pärlemor, monterad på sockel i målad metall, höjd ca 62 cm

Slitage

779796

2020-06-04