Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, 3-sits, helklädd stomme med lösa, dunfyllda plymåer, klädsel i kornblå ulltextil, 1960-tal, längd ca 210 cm
Bruksslitage
779808
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här