1007 - Soffa 1960-tal
2020-08-22
779808
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, 3-sits, helklädd stomme med lösa, dunfyllda plymåer, klädsel i kornblå ulltextil, 1960-tal, längd ca 210 cm
Bruksslitage