1007 - Soffa 1960-tal

1007 - Soffa 1960-tal
1007 - Soffa 1960-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 3-sits, helklädd stomme med lösa, dunfyllda plymåer, klädsel i kornblå ulltextil, 1960-tal, längd ca 210 cm

Bruksslitage

779808

2020-08-22