1008 - Soffa 1960-tal

1008 - Soffa 1960-tal
1008 - Soffa 1960-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFA, 2-sits, helklädd stomme med lösa, dunfyllda plymåer, klädsel i kornblå ulltextil, 1960-tal, längd ca 170 cm

Bruksslitage

779809

2020-08-22