Tore Hultcrantz oljemålning

Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

TORE HULTCRANTZ (1923-1998): Stadsbild, signerad och daterad Hultcrantz -50, olja på pannå, 45x54 cm

Zustandsbeschreibung

779813

2020-06-04