Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
TORE HULTCRANTZ (1923-1998): Stadsbild, signerad och daterad Hultcrantz -50, olja på pannå, 45x54 cm
Zustandsbeschreibung
779813
2020-06-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner