1785 - Spelbord England

1785 - Spelbord England
1785 - Spelbord England
1785 - Spelbord England
1785 - Spelbord England

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

SPELBORD, mahogny, sent 1800-tal, England, höjd 76,5/79, 88,5 x 44 - 88,5 cm

Bruksslitage, skador/lagningar, torrsprickor

779815

2020-08-23