Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
800 SEK
SPELBORD, mahogny, sent 1800-tal, England, höjd 76,5/79, 88,5 x 44 - 88,5 cm
Bruksslitage, skador/lagningar, torrsprickor
779815
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här