Rut Bryk kryddburk

Rut Bryk kryddburk
Rut Bryk kryddburk
Rut Bryk kryddburk
Rut Bryk kryddburk
Rut Bryk kryddburk
Rut Bryk kryddburk
Rut Bryk kryddburk
Rut Bryk kryddburk

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

RUT BRYK, KRYDDBURK, keramik, signerad BRYK, 3,8x3,8x3,8 cm, höjd inkl kork 5,5 cm

Smärre slitage

779816

2020-06-13