Serveringsvagn NK 1950-tal

Serveringsvagn NK 1950-tal
Serveringsvagn NK 1950-tal
Serveringsvagn NK 1950-tal
Serveringsvagn NK 1950-tal
Serveringsvagn NK 1950-tal
Serveringsvagn NK 1950-tal
Serveringsvagn NK 1950-tal
Serveringsvagn NK 1950-tal
Serveringsvagn NK 1950-tal
Serveringsvagn NK 1950-tal
Serveringsvagn NK 1950-tal
Serveringsvagn NK 1950-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950-tal, Nordiska Kompaniet, mahogny, delvis frostad glasskiva, höjd 60 cm

Bruksslitage

779817

2020-06-04