Klubbat för:
5 000 SEK
8 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vita vinbär, signerad och daterad "Schantz -84 samt numerad 132/655, ca 50 x 77 cm
Ej examinerad ur ram
779818
2020-06-04