Philip von Schantz litografi Vita vinbär

Klubbat för:

5 000 SEK

8 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vita vinbär, signerad och daterad "Schantz -84 samt numerad 132/655, ca 50 x 77 cm

Ej examinerad ur ram

779818

2020-06-04