Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Interiörscen, otydligt signerad, olja på duk, 46x38 cm

Krackeleringar

779822

2020-06-04