Helge Frender oljemålning

Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELGE FRENDER (1906-1976): "Interiör från prästgatan", signerad och daterad Frender -50, olja på pannå, 24x33 cm

779824

2020-06-04