Bert Håge Häverö färglitografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), färglitografier (4), Skärgårdsmotiv bland annat: Waxholm, Badholmen Blidösund, signerade Bert Håge Häverö, signerade numrerade EA 11/15, EA 11/15,16/20 samt HC 6/25, mått ca 40x52 cm

,

Kuntoraportti

Papper ställvis gulnad, ej examinerade ur ram

779825

Päivämäärä:

2020-06-04