Kuutti Lavonen litografi

Kuutti Lavonen litografi
Kuutti Lavonen litografi
Kuutti Lavonen litografi
Kuutti Lavonen litografi
Kuutti Lavonen litografi
Kuutti Lavonen litografi

Klubbat för:

540 EUR

600 EUR

KUUTTI LAVONEN (född 1960) "Susan", signerad samt daterad 1989, litografi, 40/50, 91x67 cm

779827

2020-06-13