Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
300 EUR
RUT BRYK, KRYDDBURK, keramik, signerad BRYK.
3,8x3,8x3,8 cm, höjd inkl kork 5,5 cm.
Smärre slitage.
779828
2020-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här