Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONAS ÅKESSON (1879-1970), (3) nakenstudier, olja på duk, ej uppspända, oramade, höjd upp till 123, bredd upp till 75 cm
PROVENIENS: Jonas Åkessons ateljé
Skador, färgbortfall
779837
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här