1013 - Jonas Åkesson nakenstudier

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONAS ÅKESSON (1879-1970), (3) nakenstudier, olja på duk, ej uppspända, oramade, höjd upp till 123, bredd upp till 75 cm

PROVENIENS: Jonas Åkessons ateljé

Skador, färgbortfall

779837

2020-08-22