1014 - Korgar samt väska

1014 - Korgar samt väska
1014 - Korgar samt väska
1014 - Korgar samt väska
1014 - Korgar samt väska
1014 - Korgar samt väska
1014 - Korgar samt väska
1014 - Korgar samt väska
1014 - Korgar samt väska
1014 - Korgar samt väska
1014 - Korgar samt väska

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

KORGAR, 4 st, rotting, halm, skinn, metall, 1800-1900-tal, samt WEEKENDBAG, kelim, skinn, mässing, 1900-/2000-tal

Bruksslitage

779840

2020-08-22