Axel Sjöberg, Sommar i Abisko

Axel Sjöberg, Sommar i Abisko
Axel Sjöberg, Sommar i Abisko
Axel Sjöberg, Sommar i Abisko
Axel Sjöberg, Sommar i Abisko
Axel Sjöberg, Sommar i Abisko
Axel Sjöberg, Sommar i Abisko

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Kustbild, signerad och daterad Axel Sjöberg -65, akvarell, ca 38x56 cm

779841

2020-06-07