Viktor Nikkanen oljemålning

Viktor Nikkanen oljemålning
Viktor Nikkanen oljemålning
Viktor Nikkanen oljemålning
Viktor Nikkanen oljemålning
Viktor Nikkanen oljemålning
Viktor Nikkanen oljemålning
Viktor Nikkanen oljemålning
Viktor Nikkanen oljemålning

Klubbat för:

50 EUR

200 EUR

VIKTOR NIKKANEN (1860-1949) bränningar, signerad, olja på pannå, 31x47 cm

779848

2020-06-07