Carl Anton Stockholmsmotiv

Carl Anton Stockholmsmotiv
Carl Anton Stockholmsmotiv

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL ANTON (f.1933), färglitografi, Stockholmsmotiv, ovalt tryck, signerad, numrerad 79/300, mått ca 35x27 cm

Ej examinerad ur ram

779849

2020-06-04