Åke Laurén oljemålning
Klubbat för:
50 EUR
Arviointi
200 EUR
Kuvaus
ÅKE LAURÉN (1879-1951) sommarmorgon, signerad samt daterad -21, olja på pannå, 46x39 cm
Kuntoraportti
779852
Päivämäärä:
2020-06-07