Josef Maria Schröder oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF MARIA SCHRÖDER (1886-1962): Madonna, monogramsignerad JMS, olja på pannå, ca 60x44 cm

Ngt vågig pannå

779871

2020-06-07