Sidobord kinesisk stil

Sidobord kinesisk stil
Sidobord kinesisk stil
Sidobord kinesisk stil
Sidobord kinesisk stil
Sidobord kinesisk stil
Sidobord kinesisk stil
Sidobord kinesisk stil
Sidobord kinesisk stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1 par, bambuimitation, 1900-talets andra hälft, kinesisk stil, med glasskivor, höjd ca 54, 56x56 cm

Slitage

779878

2020-06-06