Einar Jolin litografi

Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Bandyspelare vid Gripsholms slott, signerad Einar Jolin, färglitografi, bladmått 45x52 cm

Gulnad

779880

2020-06-04