Vitrinskåp Kina

Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, Kina, 1900-talets andra hälft, beslag i mässing, höjd ca 190, 107x48 cm

Slitage

779881

2020-06-06