Bord samt stolar

Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD samt STOLAR (3), 1800/1900-tal, betsat och lackat lövträ, stolarna med stoppade sitsar, sitthöjd ca 51, bordets höjd 74 samt skivans diameter 46 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

779884

2020-06-04