Johannes Olsson litografi med collage

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945): litografi med collage, signerad och numrerat 90/150, mått ca 85x60 cm

Bladet ställvis fuktskadat, ej examinerad ur ram

779900

2020-06-04