WMF karaff

WMF karaff
WMF karaff
WMF karaff
WMF karaff
WMF karaff
WMF karaff

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WÜRTEMBERISCHE METALLWARENFABRIK, upplägningsfat med glasinsats, 1920/30-tal, art deco, vitmetall samt skaft i bakelit, stämplad WMF, diameter ca 32 cm

Bruksslitage

779904

2020-06-04