Alexander Vasilenko färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDER VASILENKO (född 1965): "Miró", signerad Vasilenko, 168/240, färgserigrafi, bladmått ca 91x61 cm

Hörnveck, oramad

779905

2020-06-04