Skrivsett i brons

Skrivsett i brons
Skrivsett i brons
Skrivsett i brons
Skrivsett i brons
Skrivsett i brons
Skrivsett i brons
Skrivsett i brons
Skrivsett i brons
Skrivsett i brons
Skrivsett i brons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVSETT, tidigt 1900-tal, jugend, 3 dlr, svärtad brons, dekor med tjädrar, längd ca 27 cm

Bruksslitage

779911

2020-06-04