Gumme Åkermark oljemålning

Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUMME ÅKERMARK (1847-1927): Landskap med sjö och hund, signerad och daterad Åkermark 1917, olja på duk, 60x90 cm

779923

2020-06-04