Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KOFFERT/KISTA, tidigt 1900-tal, etikettmärkt, GF Ruegsegger Bern, Schweitz, handtag i läder samt beslag i metall, ca 60x38, djup 32 cm
Bruksslitage
779924
2020-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här