Kista Koffert GF Ruegsegger Bern

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

KOFFERT/KISTA, tidigt 1900-tal, etikettmärkt, GF Ruegsegger Bern, Schweitz, handtag i läder samt beslag i metall, ca 60x38, djup 32 cm

Bruksslitage

779924

2020-06-04