Schatul

Schatul
Schatul
Schatul
Schatul
Schatul
Schatul
Schatul
Schatul

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SCHATULL, 1920-tal, art deco, fanérad med flertalet träslag, bl.a riopalisander, lönn och masurbjörk, höjd ca 19, 44x30 cm, nyckel finns

Bruksspår, krackelyr kring lack

779928

2020-06-04