T G Dutton litografi

T G Dutton litografi
T G Dutton litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

T G DUTTON, efter målning av G H Andrew, litograff Day&son, 1800-talets mitt, handkolorerad litografi, ca 40x60 cm

Reva

779933

2020-06-04