1019 - Stol Lindome

1019 - Stol  Lindome
1019 - Stol  Lindome
1019 - Stol  Lindome
1019 - Stol  Lindome
1019 - Stol  Lindome
1019 - Stol  Lindome

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

LÄNSTOL, s k Göteborgsstol, betsad mahogny, skinnklädd sits, tillverkad i Lindome, 1800-/1900-tal, höjd ca 87, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, senare kklädsel

779936

2020-08-22