PAULA VON FREYMANN

PAULA VON FREYMANN
PAULA VON FREYMANN
PAULA VON FREYMANN
PAULA VON FREYMANN
PAULA VON FREYMANN
PAULA VON FREYMANN
PAULA VON FREYMANN
PAULA VON FREYMANN
PAULA VON FREYMANN
PAULA VON FREYMANN
PAULA VON FREYMANN
PAULA VON FREYMANN

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAULA VON FREYMANN, vas, keramik. signerad och daterad 1991, glaserad i grönt och vitt. Intryckt dekor föreställande träd, höjd ca 15, 17x8 cm

Smärre slitage

779937

2020-06-04