Mattel Barbiedockor

Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor
Mattel Barbiedockor

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MATTEL BARBIE DOCKOR, 3 st, 1960-tal, diverse kläder medföljer

Kuntoraportti

Delvis med slitage

779941

Päivämäärä:

2020-06-04