Mattel Barbiedockor
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MATTEL BARBIE DOCKOR, 3 st, 1960-tal, diverse kläder medföljer
Kuntoraportti
Delvis med slitage
779941
Päivämäärä:
2020-06-04