Moccaskedar

Moccaskedar
Moccaskedar
Moccaskedar
Moccaskedar
Moccaskedar
Moccaskedar
Moccaskedar
Moccaskedar
Moccaskedar
Moccaskedar
Moccaskedar
Moccaskedar
Moccaskedar
Moccaskedar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOCCASKEDAR, silver samt sterlingsilver,, 22 dlr, 10 + 12 st, emaljdekor i olika kulör, förgyllda ca 1930-tal, bl.a CG Hallberg, total vikt ca 182 g

Smärre slitage

779943

2020-06-04