Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL samt STOL (2) Louis XV-stil, 1800/1900-tal, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm

Stolen med bit från krönet borta, bruks och åldersrelaterat slitage

779949

2020-06-04