Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARBORD, 1920-tal, art deco, toppskiva med glas, undertill med hyllplan samt utfällbara skåpdörrar med barinredning, höjd ca 59, 59x59 cm
Fanérskador, bruksslitage
779953
2020-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här