Barbord

Barbord
Barbord
Barbord
Barbord
Barbord
Barbord
Barbord
Barbord
Barbord
Barbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BARBORD, 1920-tal, art deco, toppskiva med glas, undertill med hyllplan samt utfällbara skåpdörrar med barinredning, höjd ca 59, 59x59 cm

Zustandsbeschreibung

Fanérskador, bruksslitage

779953

2020-06-04