Edmund Pedersen

Edmund Pedersen
Edmund Pedersen
Edmund Pedersen
Edmund Pedersen
Edmund Pedersen
Edmund Pedersen
Edmund Pedersen
Edmund Pedersen

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDMUND PEDERSEN, soffbord, 1960-tal, skiva dekorerat med kakel, signerad Edmund, höjd ca 56, 126x48 cm

Bruksspår

779967

2020-06-05