Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CAFÉBORD, tidigt 1900-tal, underede i gjutjärn, skiva i marmor, höjd ca 80, diameter 60 cm
Bruksslitage
779969
2020-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här