Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): Lantliv kring Roslagstull, olja på duk, signerad och daterad 1889, 31 x 44 cm.
Smärre slitage
779974
2020-06-05