Alfred Bergström

Alfred Bergström
Alfred Bergström
Alfred Bergström
Alfred Bergström
Alfred Bergström
Alfred Bergström

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): Lantliv kring Roslagstull, olja på duk, signerad och daterad 1889, 31 x 44 cm.

Smärre slitage

779974

2020-06-05