Barskåp Kina
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, Kina, genombruten dekor, underdel med skåp för flaskor, ovandel med nedfällbar bardisk och spegelglas invändigt, kortsidor med skåp och 3 hyllplan innanför, höjd ca 97, 80x40 cm
Bruks- samt åldersrelaterat slitage, ovansidan kärvar något vid öppet
779975
2020-06-04