Hugo Simson

Hugo Simson
Hugo Simson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

HUGO SIMSON (1910-1970), litografi, signerad, onumrerad, bladmått 73,5x57,5 cm

Veck i hörn

779978

2020-06-18