Piedestal marmorimiataion

Piedestal marmorimiataion
Piedestal marmorimiataion
Piedestal marmorimiataion
Piedestal marmorimiataion
Piedestal marmorimiataion
Piedestal marmorimiataion

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets slut, svart marmorimitation, höjd ca 120, diameter 20 cm

Smärre slitage

779979

2020-06-05